Dziś wrzucam kilka produktów z Biedronki: 
1. Batony owocowe-Castus; Skład: owoce 97% (daktyle 75%, banany 18%), olej słonecznikowy, woda, naturalny aromat bananowy. Duży plus dla tych batoników, gdyż w składzie nie znajdziesz lecytyny sojowej, która jest dodawana niemal do wszystkiego, nawet do drogich czekolad z surowym kakao. Naprawdę super słodycz dla osób uczulonych na soję.
2. Dorsz w oliwie z oliwek- Minerva; Skład: dorsz 65%, oliwa z oliwek 3%, sól. Dostępna także makrela i lekko wędzone sardynki 🙂
3. Kabanosy z kurczaka-Konspol, bez glutenu bez laktozy, średnio rozdrobnione; Skład: mięso z kurczaka (135 g mięsa użyto do przygotowania 100 g produktu) sól, przyprawy, osłonka barania.
4. Jogurt naturalny Plus wapń-Tola, oczywiście dla osób które tolerują nabiał 🙂 ; Skład: mleko pasteryzowane, odtłuszczone mleko w proszku, wapń, żywe kultury bakterii jogurtowych LA-5*Lactobacillus acidophilus i BB-12* Bifidobacterium. W 1 porcji znajduję się 600 mg wapnia tj. 75% Dziennej Referencyjnej Wartości Spożycia witamin i składników mineralnych dla osób dorosłych.