Piękni ludzie wenątrz i nazwenątrz. Razem schudli 30 kg! Oto kilka słow od Pani Ani i Pana Pawła”

“Decyzję o udaniu się do dietetyka odkładaliśmy z miesiąca na miesiąc. „ A jeszcze trochę, a jeszcze chwila…” Niestety kilogramów przybywało.

Jednak przyszedł ten dzień, że wspólnie stwierdziliśmy, że to już ten czas, to ten moment. Okazało się, że nasze wyniki laboratoryjne nie należą do najlepszych. To spowodowało, że nasza motywacja była jeszcze większa.

Pani Ewa stworzyła dla nas wspólny plan żywieniowy, który pozytywnie nas zaskoczył. Posiłki okazały się smaczne i szybkie w przygotowaniu, na czym bardzo nam zależało ze względu na system pracy. Ku naszemu zdziwieniu okazało się, że dieta to nie głodówka, same warzywa i masa wyrzeczeń. Odkryliśmy wiele nowych dań i smaków.  Wspólne gotowanie i aktywność fizyczna jeszcze bardziej nas nakręcała, nie mówiąc już o uciekających kilogramach😊 .

Profesjonalne wsparcie Pani Ewy pozwoliło zmienić nam nawyki żywieniowe. Nauczyła nas zdrowo i świadomie jeść.  Czujemy się i wyglądamy dużo lepiej, nasze wyniki są rewelacyjne. Czego chcieć więcej? 

Jeśli chcesz zrzucić nadmiar kilogramów i zacząć zdrowy tryb życia nie odkładaj wizyty „ na potem”. Samo się nie zrobi 😉 Nam się udało i Tobie też może!”

Brawo! 🙂